Perakende ve Toptan sektörüne kurumsal yaklaşımıyla farklı bir boyut kazandıran ÖFK GROUP uzun yıllar, Toptan satış ve Parakende satış sektöründe ve sektör de birçok adını duyuran firmalar arasında ayrıcalık kazanmıştır.

 

Firma Sahibimiz ÖMER FARUK KAYA önderliğinde 2020 yılından itibaren de Perakende ve Toptan satış sektöründe hizmetlerini internet üzerine taşımış , bir çok iş ortağı ve piyasadaki güvenilir tedarikçiler ile Türkiye’nin  Toptan satış sitesini kurmuştur.

ÖFK GROUP yepyeni yüzü www.toptancarsisi.com ile hem Toptancıları hem de üreticileri aynı platform üzerine toplamıştır.

 

Toptan satış ve Toptan fiyatına parakende satış ile müşterilerine artık daha iyi ve “uygun fiyatlarla” hizmet vermek için çalışıyor.

Toptan ve parakende müşterilerin yenilenen ihtiyaçlarını, uygun fiyat politikasıyla satışa sunan ÖFK GROUP sloganı “Dünyaya açılan kapı ” ile iç piyasada ve yurt dışı ihracat konusunda da önemli bir yere sahip.

Müşterilerinin yaptığı alışverişten memnun ve mutlu ayrılmalarına çok önem veren firmamız aynı zamanda tedarikçilerimizin internet üzerinden satmış oldukları ürünleri birçok pazaryerinde ve birçok platformda XML Bayilik desteği ile satışa sunuyor.

Bunun neticesinde E-ticaret sektöründe hem üreticiye hem tedarikçiye hem de satıcıya kazanç elde etmesini sağlıyor. . ÖFK GROUP uzun yıllar biriken tecrübe ve gücüyle, var olan değerlerini koruyarak, sektördeki beklentilere yanıt veren, yenilikçi ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam edecektir.

 

 

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

 

Faaliyet gösterdiğimiz ve göstereceğimiz tüm sektörlerde takip edilen ve aranılan, sürekli gelişmeyi ilke edinen ve yenilikleri takip eden firma olarak, Ülkemizin ve sektörmüzün gelişimine katma değer kazandırmaktır.

 

Her zaman , müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin gözdesi olacağız, birlikte büyüyeceğiz , birlikte KAZANACAĞIZ.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR