Dropshipping Xml Bayilik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:
 
Xml Bayiliğiniz Ücretli Mi?
Xml Bayiliğimiz kısa Süreli olarak ücretsiz bir şekilde devam etmektedir. 
 
 
Bayilik Verdiğiniz Ürünler Başka Xml Veren Firmalardan alınarak XML`e eklediğiniz Ürünler Var mı?
 
Hayır, tabiki. 
Firmamız Toptan sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farklı tarzda tasarım ürünler İthal etmektedir . Herhangi bir firmanın ücretsiz xml linklerinden alınıp sitemizde sanal bir depo kurgusu ile sizin bize sipariş geçtiğiniz ürünleri başka firmaya göndertme gibi durum asla söz konusu değildir. Üzülerek belirtmek isterimki bu şekilde çalışan firmalar olduğunu öğrendik:( Toptancarisisi.com ürünlerini üretir veya ürettirir ve stoklarında bulundurur. Ürün AR-GE  bölümü ürün çalışmalarını özellikle devamı olan ve Yerli üretim olacak ürünler üzerinde kurgulanmaktadır.
 
XML Bayilik Aldığımızda Ürün Görsellerinde Marka-Logonuz Olacak Mı?
 
Hayır.
Sizi verilen xml linkinde görsellerde logo / filigran bulunmamaktadır. Site kaynak odu ile direkt anlık çekim yapıyor olacaksınız. 
 
Toptancarsisi.com XML Bayiliğinizi Almak İstiyoruz.
Süreç Nasıl İlerliyor?
 
Öncelikle ürünlerimize gösterdiğiniz ilginden dolayı teşekkür ederiz.
Vergi mükellefi olmanız, E-ticaret sitenizin veya pazaryeri mağazalarınıza aktif şekilde açık olması ayrıca entegrasyon firmasını hazırlamanız yeterlidir. Bu şartları sağlamanız halinde bayilik kategorisinden seçtiğiniz bayilik hizmetinin ödemesini yapıp bize bilgi vermeniz yeterlidir. Max.24 saat içinde yazılım firmamızdan size özel xml link uzantısı temin edilp size gönderilmekte ve üyeliğiniz %30 İskontolu Özel Bayi olarak tanımlanmaktadır. Mail size ulaştıktan sonra bayi panelinden giriş yaptığınızda ürünlerin fiyatlarının %30 iskontolu olarak fiyatlandırıldığınız göreceksiniz.  
 
 
Xml Bayilik Alacağım Xml`de Kaç Çeşit Ürün Var?
 
Xml linkimiz anlık güncellenen dinamik yapıdadır. Şuan yaklaşıl 15.000 çeşit varyantsız ürün bulunmaktadır. Her geçen gün yeni ürünler yüklemeye devam edeceğiz. Stoklarımız anlık olarak güncellenmektedir. Ürünlerimizi entegrasyon yazılımları ile eticaret site ve pazaryerleri mağazalarınıza entegre edip hemen satışa başlayabilirsiniz.
 
 
Xml Bayilik Alacağım Xml`de Bulunan Ürünler Varyantlı Mı?
Hayır, xml de bulunan ürünlerin tamamı varyantsızdur. Her ürün tek ve bağımsızdır.
 
 
Xml Bayilikte Sipariş Sonrası Kargolama Süresi Nedir?
Ürünlerin kargoya teslim edilme süresi max. 2 iş günüdür.
Ortalamamız standart ürünler için aynı gündür. Bu süre Kişiye özel ve spesifik ürünler içinde büyük kampanyalar harici 1-2 iş günüdür. Kargoya teslim süre sipariş geçildikten sonraki çalışma saatleri baz alınarak belirtilmiştir. Kargoya teslim edilme süresidir , müşteriye teslim süresi siparişin varacağı il, ilçe ve şubeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı şehirde farklı semtlerde kargo yoğunluğuna bağlı sürelerde değişkenlikler görünmektedir.
 
 
Xml Bayiliği Alacağım Fakat Pazaryerlerinde Değil Sadece Kendi Sitemde Satış Yapıyorum, Kargolar Nasıl Gidecek?
 
Ürünlerimizi pazaryerleri kodları harici kargo ücretini peşin ödemeli veya alıcı ödemeli olarak SÜRAT KARGOYA 20TL `ye göndermekteyiz ayrıca sizin anlaşmalarınızı bulunduğumuz ilçedeki şubeye tanımlatarak sizin adınıza sizin anlaşmanız ile de göndermekteyiz. 
 
Dropship Xml Bayiliği Alacağım Tüm Kargo Firmaları ile Çalışıyor Musunuz?
 
Hemen Hemen tüm kargolara ürün çıkışı sağlamaktayız.
 
Dropship Xml Bayiliği Alacağım Ürünlere % de Kaç Kar Eklemeliyim?
 
Ürünler size xml de sitede gördüğünüz fiyatlar ile geliyor. 
Yani toptancarsisi.com da 100 TL olan ürün xml linkinde fiyat satırında 100 TL olarak görünmektedir. Siz bu ürünü 100 Tl ile 150 TL arasında satışa açabilirsiniz.
Kar stratejiniz size kalmış bir durumdur . Örneğin %40 ekleyip ücretsiz kargo olrak 140 TL fiyatla satışa sunabilir, önemli günlerde veya kampanya dönemlerinde veyahut kategori uzmanlarınıza ulaşarak kampanya talebinden  bulunabilrsiniz.
 
Dropshipping Xml Bayilik Aldık, Xml`i Yayına Alırken Hangi Fiyatı Baz Almalıyız?
 
Fİyat= Fiyat butonunu Baz almalısınız.
Xml linkinde 2 adet fiyat var,biri kdvsiz diğeri kdvli.
Siz fiyat_kdvli satırını baz alırsanız buradaki fiyattan hesaplamak daha basittir. Ayrıca siz bu fiyattan % 50 indirimli alıyor olacaksınız.
Dropshipping Xml Bayilik Alacağız, Toptancarsisi.com`da Tüm Ürünlerde %30-%65 indirim mi Olacak? 
Merhaba; hayır xml linkinde bulunan ürünlerde bu indirimler sözkonusudur.
Xml de olmayan kategori ise TOPTAN ürünler kategorisidir. Bu ürünler xml linkine dahil değildir. Xml bayiliğin avantajı olan % 30-%65 iskontoda toptan ürün alımlarında geçerli değildir.
 
Xml Bayilik Aldığımızda Ön Ödeme de Yapmak Zorunda Mıyız?
 
Hayır , herhangi bir ön ödeme yapmak zorunda değilsiniz.
Hayır, ön ödeme sizin isteğinize bağlıdır. Xml ödemesi zorunludur.
Ön ödeme xml hizmetinden farklıdır. Ön ödeme yapan bayiler %2 ile %15 arasında ekstra bonus kazanmakta ve toplam iskontoları %52-%65 arasında olmaktadır. Ön ödemenin belirli kullanım süresi olmadığı gibi sürekli sipariş geçen bayilerin kart bilgilerini sürekli kullanmadan daha hızlı sipariş vermeleri için tasarlanmıştır.
Xml Bayilikte Çok Sattığımız Ürünleri Kendi Depomuza Stok Çekebilir Miyiz?
 
Özel kampanya veya toptan (1000 adet ve katları) kurumsal siparişi olan bayilerimiz bizden toplu alım için özel fiyat isteyebilirsiniz.
İstediğiniz miktar ve termin  kısa sürede cevap verilmektedir.
 
Xml Bayilik Aldık Ürünleri Nerelerde Satabiliriz?
 
Ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışında hediye, çiçek, çikolata ve tasarım ürünleri ev dekorasyon ürünleri satan site , Yapı market sitelerinde , tüm  pazaryerleri, sosyal medya kanallarında rahatlıkla satışa açabilirsiniz. 
 
Özellikle; Çiçeksepeti, Amazon, aliexpress, n11pro, n11, gittigidiyor, hepsiburada,  trendyol, evidea, dekorazon, patirti, bitenekadar, ikininkaresi, zet, vivense, sonteklif, cimri, akakce, ticarethane, facebook, instagram, pinterset, youtube, mailing yaparak, evmanya, 1v1y, morhipo, sanalpazar ,epttavm, tozlu, zet.com, patirti, zebramo, sahibinden, facebook, instagram, app uygulamaları, mailing vb. yerlerde stok tutma ihtiyacınız olmadan, Toptancarsisi bayisi olarak ürünlerimizi satabilirsiniz. 
Xml Bayilik Alacağız Ancak Kendi Ürünlerimiz İle Size Tedarikçi Olabilir Miyiz?
 
Toptancarsisi.com Dışardan ürün tedariğine ihityaç duymamaktadır , tamamen kendi deposundan ürünlerin çıkışını yapmaktadır.
 
 
Xml Bayiniz Olduğumuzda Ürünleirn İçine Toptancarsisi. com ` u tanıtan kupon, broşür vb ekliyor musunuz? 
Hayır. Kesinlikle böyle bir tutumumuz yok. Kendimizi tanıtan bröşür, katalog hediye çeki bir yana dursun. Kargo anlaşmamız bile şahıs üzerinden gönderilmektedir ki gönderen site isminden alıcı sitemize ulaşmasın diye bu konulara çok özen gösterilmektedir. 
 
incelendikten sonra sizlere olup olmaya toptancarsisi.com çalışanları müşteri memnuniyetine önem veren ve işini keyifle yapan bir çalışma anlayışına sahip profesyonel bir ekiptir. Müşterilerinize ürünlerin hasar görmesini en aza indirmek için ürünler titizlikle ambalajlanmaktadır. Ürün ebatına göre gerekli kutu / patpat ambalaj ile sarılmakta ve gereken hassasiyet gösterilmektedir. Ürünlerimiz hediyelik eşya olduğundan diğer XML bayiliklerine göre alışılmışın dışında bir titizlikle paketleme yapılmaktadır.
 
İletişime geçmek isterseniz bize aşağıdaki yollar ile ulaşabilirsiniz.
Telefon/ Whatsapp    : 0551 073 3328
e-mail     : [email protected]  üzerinden iletişim kısmı üzerinden bize aklınıza takılanları sorabilir ve operasyon süreci, XML hakkında bilgi alabilirsiniz.
Saygılarımızla..
www.toptancarsisi.com

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR